ផ្ទេរប្រាក់ពីកូរ៉េខាងត្បូង និងជប៉ុន ហើយមានឱកាសឈ្នះរង្វាន់ពិសេសៗ
ធនាគារ វីង មានការផ្តល់ជូនពិសេស សម្រាប់អតិថិជនដែលរស់នៅប្រទេសកូរ៉េខាងត្បូង និងជប៉ុន! ដោយគ្រាន់តែធ្វើការផ្ទេរប្រាក់ មកកម្ពុជាជាមួយដៃគូផ្ទេរប្រាក់របស់យើងទាំងពីរប្រទេស មិនថាជាការផ្ទេរប្រាក់សម្រាប់ផ្គត់ផ្គង់ក្រុមគ្រួសារទូទាត់វិក្កយបត្រ ឬផ្ទេរប្រាក់ជាប្រចាំនោះទេអ្នកនឹងទទួលបានការផ្តល់ជូននេះហើយនឹងមានឱកាសឈ្នះរង្វាន់ធំជាទូរសព្ទ iPhone 16, និងរង្វាន់ជាសាច់ប្រាក់រហូតដល់ $500។ ផ្ទេរកាន់តែច្រើន ឱកាសឈ្នះក៏កាន់តែធំតស់ ចាប់ផ្តើមផ្ទេរប្រាក់ឥឡូវនេះ ដើម្បីក្លាយជាអ្នកឈ្នះ!
រយៈពេលប្រូម៉ូសិន៖ ចាប់ពីថ្ងៃទី1 ខែតុលា រហូតដល់ថ្ងៃទី31 ខែធ្នូ ឆ្នាំ2024
រង្វាន់រួមមាន
ប្រទេស  ដៃគូផ្ទេរប្រាក់ ប្រភេទរង្វាន់  រង្វាន់  ចំនួនរង្វាន់
កូរ៉េខាងត្បូង  Global Money Express
E9Pay
Gmoney Trans
Hanpass
Sentbe Inbound
រង្វាន់ធំ  iPhone 16   1
រង្វាន់ប្រចាំខែ  លុយសុទ្ធ $500   3
លុយសុទ្ធ $50   9
ជប៉ុន  City Express
JME
រង្វាន់ប្រចាំខែ  លុយសុទ្ធ $100   9
លុយសុទ្ធ $50  9
របៀបចូលរួមក្នុងកម្មវិធី
1. ផ្ទេរប្រាក់៖ ធ្វើប្រតិបត្តិការផ្ទេរប្រាក់ពីប្រទេសកូរ៉េខាងត្បូង ឬជប៉ុន មកកម្ពុជាតាមដៃគូផ្ទេរប្រាក់របស់ធនាគារវីង ទាំងពីរប្រទេសដោយជ្រើសរើសការផ្ទេរប្រាក់ចូលមកគណនីធនាគារវីង ដោយផ្ទាល់ ឬការដកសាច់ប្រាក់នៅតាមទីតាំងវីងទូទាំងប្រទេសប្រតិបត្តិការដែលអតិថិជនបានធ្វើម្តង នឹងត្រូវបានរាប់បញ្ចូលទៅក្នុងការចាប់ឆ្នោតផ្សងសំណាងចំនួន 1។
2. ចូលរួមក្នុងការចាប់ឆ្នោតផ្សងសំណាងនៅពេលដែលអ្នកធ្វើប្រតិបត្តិការរួចរាល់ អ្នកនឹងចូលរួមក្នុងការចាប់ឆ្នោតដោយស្វ័យប្រវត្តិ។ ធ្វើប្រតិបត្តិការកាន់តែច្រើន ឱកាសនៃការឈ្នះក៏កាន់តែធំ។
• ប្រូម៉ូសិននេះមានសម្រាប់គ្រប់អតិថិជនរបស់ធនាគារវីង ទាំងថ្មីនិងចាស់។
• អតិថិជនត្រូវតែធ្វើប្រតិបត្តិការផ្ទេរប្រាក់តាមដៃគូផ្ទេរប្រាក់របស់ធនាគារ វីង ដែលស្ថិតនៅប្រទេសកូរ៉េខាងត្បូង ឬជប៉ុនយ៉ាងតិចម្តង ក្នុងអំឡុងពេលប្រូម៉ូសិនដើម្បីមានសិទ្ធចូលរួមក្នុងការចាប់ឆ្នោត។
• អ្នកឈ្នះរង្វាន់ប្រចាំខែនឹងត្រូវបានប្រកាសនៅសប្តាហ៍ទី 2 នៃខែបន្ទាប់។
• អ្នកឈ្នះរង្វាន់ធំនៃកម្មវិធីនឹងត្រូវប្រកាសនៅសប្តាហ៍ទី 2 នៃខែមករា ឆ្នាំ2025។
• អ្នកឈ្នះរង្វាន់ ពីកម្មវិធីទាំងអស់មានរយៈពេល 30 ថ្ងៃដើម្បីមកទទួលរង្វាន់នៅតាមដៃគូផ្ទេរប្រាក់របស់ធនាគារវីងនៅប្រទេសកូរ៉េខាងត្បូងឬជប៉ុន។
• រង្វាន់ដែលអតិថិជនទទួលបានមិនអាចប្តូរជាសាច់ប្រាក់ ឬរង្វាន់ផ្សេងទៀតបានទេ។
• ធនាគារវីង រក្សាសិទ្ធក្នុងការផ្លាស់ប្តូរ កែប្រែ ឬលុបចោលប្រូម៉ូសិននេះដោយគ្មានការជូនដំណឹងជាមុន។
• លក្ខខណ្ឌនានារបស់ធនាគារវីងត្រូវបានអនុវត្ត។
FAQs
• 1. តើខ្ញុំអាចឈ្នះច្រើនដងបានដែរទេ?
អ្នកអាចឈ្នះរង្វាន់ប្រចាំខែបានតែម្តងប៉ុណ្ណោះ ក៏ប៉ុន្តែអ្នកនៅមានឱកាសចូលរួមក្នុងការចាប់ឆ្នោតផ្សងសំណាងឈ្នះរង្វាន់ធំ។ ដូច្នេះបន្តធ្វើប្រតិបត្តិការឱ្យបានកាន់តែច្រើន នោះឱកាសនៃការឈ្នះរបស់អ្នកក៏កាន់តែធំ។
• 2. តើខ្ញុំដឹងថា ខ្ញុំជាអ្នកឈ្នះដោយរបៀបណា?
អ្នកឈ្នះទាំងអស់នៃកម្មវិធី ទាំងប្រចាំខែ និងរង្វាន់ធំ នឹងត្រូវប្រកាសនៅលើហ្វេសប៊ុកផ្លូវការរបស់ធនាគារ វីង និងនៅតាមផេកផ្លូវការរបស់ដៃគូផ្ទេរប្រាក់របស់យើង ទាំងពីរប្រទេស។ សូមតាមដានផេករបស់ដៃគូយើងតាមរយៈ ធនាគារវីង
• 3. តើខ្ញុំអាចមកទទួលរង្វាន់បានរបៀបណា?
ដៃគូផ្ទេរប្រាក់របស់ធនាគារ វីង នៅប្រទេសកូរ៉េខាងត្បូង និងជប៉ុន នឹងទាក់ទងទៅកាន់អ្នកឈ្នះទាំងអស់ ដើម្បីជូនដំណឹងពីកាលបរិច្ឆេទនៃ​ការទទួលរង្វាន់។ អ្នកឈ្នះទាំងអស់មានរយៈ 30 ថ្ងៃ ក្នុងការមកទទួលរង្វាន់។

Transfer from South Korea
January 30, 2024Wing Bank is thrilled to offer Cambodian residents in South Korea and Japan an incredible opportunity to win amazing prizes! Simply transfer money to Cambodia through our partners. Whether you’re supporting family, paying bills, or making regular transactions, you’ll be entered into our exclusive lucky draw to win fantastic prizes, including an iPhone 16 and cash rewards of up to $500.
The more transfers you make, the higher your chances of winning. Start sending now, and take your shot at these amazing rewards!
Promotion Period: October 1, 2024 to December 31, 2024
Prizes List
Countries | Partners | Prizes Categories | Prizes | Quantities |
South Korea | Global Money Express E9Pay Gmoney Trans Hanpass Sentbe Inbound |
Grand Prize | iPhone 16 | 1 |
Monthly Prize | $500 Cash Prize | 3 | ||
$50 Cash Prize | 9 | |||
Japan | City Express JME |
Monthly Prize | $100 Cash Prize | 9 | ||
$50 Cash Prize | 9 |
How to Participate
- Transfer Funds: Make a transfer from South Korea or Japan to Cambodia through Wing Bank’s eligible partners. Both account-to-account transfers and cash pick-up options are available at Wing Agent Nationwide. One transaction counts as one entry to the lucky draw!
- Stay in the Lucky Draw Pool: Once you’ve made a transaction, you are automatically entered into the lucky draw pool. The more transactions you make, the higher your chances of winning!
- This promotion is open to both new and existing Wing Bank customers.
- Customers must complete at least one transaction from Wing Bank partners in Japan or South Korea during the promotion period to be eligible for the lucky draw.
- Monthly prize winners will be announced in the 2nd week of the following month.
- Grand prize winners will be announced in the 2nd week of January 2025.
- Winners have 30 days to claim their prizes from Wing Bank’s partners in South Korea or Japan.
- Prizes cannot be exchanged for cash or substituted for other items.
- Wing Bank reserves the right to change, amend, or terminate the promotion without prior notice.
1. Can I win more than one prize?
You can win a monthly prize only once, but you remain eligible for the grand prize. So, the more transactions you make, the better your chances of winning the grand prize! -
2. How will I know if I’ve won?
All winners, both for the monthly and grand prizes, will be announced on Wing Bank’s official Facebook page and through Wing Bank’s partners in Japan and South Korea. Keep an eye on these channels Wing Bank. -
3. How do I claim my prize?
Wing Bank’s partners in South Korea and Japan will contact all winners to arrange the prize collection process. Winners must claim their prizes within 30 days. -