ប្រកួតយកដុំមាស រដូវកាលទី 3
មករា 1, 2024តស់! អតិថិជនដែលកំពុងប្រើប្រាស់អេប Wing Bank ត្រៀមខ្លួនចូលរួមប្រកួតក្នុងកម្មវិធី “ប្រកួតយកដុំមាស” ដើម្បីមានឱកាសឈ្នះមាសសុទ្ធទម្ងន់កន្លះគីឡូក្រាម។ កម្មវិធីនេះ ផ្តល់ជូនជាពិសេសសម្រាប់អ្នកប្រើប្រាស់អេប Wing Bank ក្នុងការប្រកួតប្រជែងប្រមូល Wingpoints ឱ្យបានចំនួន 15,000 មុនគេ ដើម្បីឈ្នះរង្វាន់ធំជាមាសសុទ្ធ សរុបចំនួន 1 រង្វាន់!
- រង្វាន់៖ មាសសុទ្ធ 24K ទម្ងន់ 0.5kg ចំនួន 1 រង្វាន់។
- រយៈពេលនៃកម្មវិធី៖ ចាប់ពីថ្ងៃទី01 ខែកញ្ញា រហូតដល់ថ្ងៃទី30 ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ 2024
- សិទ្ធចូលរួម៖ មានសម្រាប់តែអតិថិជនដែលមានព័ត៌មានគណនីពេញលេញ ដែលប្រើប្រាស់អេប Wing Bank និងដំណើរការអេបបានយ៉ាងតិច 3 ខែ។
- របៀបចូលរួម ហើយឈ្នះ៖ អតិថិជនដែលប្រមូលបាន Wingpoints ចំនួន 15,000 មុនគេ និងមានព័ត៌មានគណនីពេញលេញ នឹងក្លាយជាអ្នកឈ្នះដោយស្វ័យប្រវត្តិ។
- លក្ខខណ្ឌនៃការឈ្នះ៖ មាសសុទ្ធទម្ងន់កន្លះគីឡូក្រាម ចំនួន 1 រង្វាន់ នឹងផ្តល់ជូនអ្នកឈ្នះចំនួន 1 នាក់ រៀងរាល់ 3 ខែម្តង។ អតិថិជនម្នាក់អាចឈ្នះមាសសុទ្ធតែម្តងប៉ុណ្ណោះ ។ ឧទាហរណ៍៖ ប្រសិនជាអ្នកក្លាយជាអ្នកឈ្នះ ក្នុងអំឡុងពេល 3 ខែដំបូង នោះអ្នកនឹងគ្មានសិទ្ធចូលរួមប្រកួត ដើម្បីឈ្នះមាសសុទ្ធសម្រាប់ការឈ្នះបន្ទាប់នោះទេ។
- ដៃគូទូទាត់ទាំង 10៖ អ្នកចូលរួមទាំងអស់តម្រូវឱ្យធ្វើការទូទាត់នៅតាមហាងជាដៃគូ (តាម Wingpay ឬកុម្ម៉ង់តាមអេប Wingmall) ឱ្យបាន 10 ហាងផ្សេងៗគ្នា។
- គោលការណ៍ 40-ថ្ងៃ៖ ដើម្បីមានសិទ្ធិឈ្នះរង្វាន់ អ្នកចូលរួមត្រូវរកឱ្យបាន 15,000 វីងភ័ញ ក្នុងរយៈពេលបានយ៉ាងតិច 40 ថ្ងៃនៃប្រតិទិន គិតចាប់ពីថ្ងៃប្រមូលវីងភ័ញដំបូង។ ប្រសិនបើសកម្មភាពប្រមូលមានរយៈពេលតិចជាង 40 ថ្ងៃ អ្នកចូលរួមនោះ នឹងមិនមានសិទ្ធិក្នុងការឈ្នះរង្វាន់ដុំមាសនេះទេ។
- ការប្រកាសអ្នកឈ្នះ៖ អ្នកឈ្នះនឹងត្រូវប្រកាសនៅរៀងរាល់សប្តាហ៍ទី 1 តាមអេប Wing Bank និងឆាណែលឌីជីថលផ្លូវការរបស់ធនាគារ វីង។
- Wingpoints ដែលត្រូវបានរាប់បញ្ចូលក្នុងកម្មវិធី៖ ជាចំនួន Wingpoints ដែលទទួល បានបន្ទាប់ ពីការទូទាត់ នៅតាម ហាងជា ដៃគូទូទាត់របស់ធនាគារ វីង ដោយផ្ទាល់ ឬអនឡាញ និងការបើកកេសឈ្នះរង្វាន់ដោយការប្រើប្រាស់លេខទូរសព្ទតែមួយប៉ុណ្ណោះ។ បញ្ជាក់៖ ការប្រមូល Wingpoints ក្នុងអំឡុងពេល 3 ខែដំបូង នឹងមិនត្រូវបានរាប់បញ្ចូលសម្រាប់ការប្រកួតក្នុងខែបន្ទាប់នោះទេ។
- ការប្តូរ Wingpoints៖ Wingpoints ដែលអតិថិជនរកបាន នឹងមិនប៉ះពាល់ដល់ការប្តូររង្វាន់នោះទេ មានន័យថាអតិថិជនអាចប្តូរ Wingpoints ដែលរកបានគ្រប់ពេលក្នុងអំឡុងពេលនៃកម្មវិធី។
- ការទទួលរង្វាន់៖ ធនាគារ វីង រក្សាសិទ្ធក្នុងការប្រគល់រង្វាន់ជាមាសសុទ្ធ ទៅកាន់អតិថិជនបន្ទាប់ ប្រសិនបើអ្នកឈ្នះដំបូងមិនមកទទួលរង្វាន់នៅតាមសាខា ឬប្រសិនបើក្រុមការងាររបស់យើងខ្ញុំមិនអាចទាក់ទងទៅអ្នកឈ្នះបានក្នុងអំឡុងពេល 7 ថ្ងៃ នៃថ្ងៃធ្វើការ។
- សិទ្ធក្នុងការលុប ឬកែប្រែកម្មវិធី៖ ធនាគារ វីង រក្សាសិទ្ធក្នុងការមិនប្រគល់រង្វាន់ ឬដកសិទ្ធអ្នកចូលរួមប្រសិនបើធនាគារ រកឃើញចំណុច ឬប្រតិបត្តិការសង្ស័យណាមួយកើតឡើង។
- ធនាគារ វីង រក្សាសិទ្ធិក្នុងការកែប្រែលក្ខខណ្ឌ ឬបញ្ចប់កម្មវិធីនេះដោយធ្វើការជូនដំណឹងជាមុន។
1. តើធ្វើដូចម្តេចទើបអាចឈ្នះរង្វាន់មាសសុទ្ធទម្ងន់ 0.5kg?
អតិថិជនដែលរកបាន 15,000 Wingpoints មុនគេក្នុងរយៈពេល 3 ខែ នឹងទទួលបានរង្វាន់ធំនេះ។ -
2. តើខ្ញុំដឹងថាខ្ញុំជាអ្នកឈ្នះដោយរបៀបណា?
អ្នកឈ្នះនឹងត្រូវប្រកាសនៅលើហ្វេសប៊ុកផេកផ្លូវការរបស់ធនាគារ វីង។
- សម្រាប់រង្វាន់ប្រចាំថ្ងៃ៖ អ្នកឈ្នះនឹងទទួលបាន Wingpoints ភ្លាមៗបន្ទាប់ពីបើកហឹបរង្វាន់។
- សម្រាប់រង្វាន់ធំ៖ ធនាគារ វីងនឹងទំនាក់ទំនងទៅកាន់អ្នកឈ្នះដោយផ្ទាល់តាមលេខ 023 999 989 សម្រាប់កាលបរិច្ឆេទ និងទីតាំងនៃការបើករង្វាន់។

Gold Bar Racing Season 3
January 1, 2024Get in the race using the Wing Bank App and start accumulating Wingpoints to win a substantial 0.5kg Gold Bar. This offer is for Wing Bank users in the competition to collect the most Wingpoints up to 15,000 to win the grand prize of Gold Bar for half of a kilogram, one prize!
- Prize: 24K 0.5Kg x 1 Gold Bar.
- Promotion Period: starting from 01st September to 30th November 2024.
- Eligible Customer: Only customer accounts with full identity, using the Wing Bank App and active for at least 2 months before their first Wingpoints redemption, are eligible.
- How to Win: The first collector of 15,000 Wingpoints with a valid profile will win.
- Winning Condition: One Gold Bar will be placed as a prize every 3 months. The winner could win only one Gold Bar. For example, if you win one Gold Bar in the first 3 months, you are not eligible to win another Gold Bar in the second 3 months.
- 10 Unique Merchants: the winner must pay the 10 different Wingpay/Wingmall merchants.
- 40-Day Policy: To be eligible, collectors must actively accumulate 15,000 Wingpoints within at least 40 calendar days from their first eligible collection date. If the active collection period is less than 40 days, the collectors will not be eligible to win.
- Winner Announcement: The announcement of the winner will be within week 1 after the race period via the Wing Bank App and Wing Media channels.
- Eligible Wingpoints: The Wingpoints eligible for this promotion includes those earned from the merchants, offline and online, and treasure hunt only, using the same phone number. The number of Wingpoints collected in the first 3 months will not be considered for the next race (second 3 months).
- Redemption of Wingpoints: The Wingpoints balance is not considered. The customers could redeem anytime within the period without any impact on the number of Wingpoints racing.
- Prize Claim: Wing Bank will send the prize to the next running-up candidate if, after the announcement, the winner does not claim via the Wing Bank Branch or cannot be reached within 7 working days from the call center.
- Right to Withdrawal: Wing Bank reserves the right to withdraw the prize and the eligibility of candidates if fraud or abnormal activity is detected and validated by the committee.
- Wing Bank reserves the right to modify or conclude this campaign with prior notice.
1. How to win the quarterly prize, Gold Bar 0.5kg?
The first customer who accumulates 15,000 Wingpoints within 3 months through the Wingpoints treasure hunt and Wingpoints loyalty program will win the grand prize. -
2. How will I know if I’m the Winner?
- For the Daily Prize: You will receive Wingpoints instantly upon open the treasure box.
- As for the Grand Prize: Winners will be contacted exclusively by our customer support team through 023 999 989 for information regarding the date and prize distribution.