ទទួលទូទាត់តាម វីង KHQR ដើម្បីឈ្នះកាន់តែធំ
មីនា 14, 2024កម្មវិធីនេះផ្តល់ជូនសម្រាប់ដៃគូអាជីវករទាំងអស់ដែលទទួលទូទាត់តាម Wingpay ឬ Wing Bank KHQR ។សូមស្វាគមន៍មកកាន់កម្មវិធីពិសេសរបស់ធនាគារ វីង ជាមួយនឹងឱកាសឈ្នះរង្វាន់ដ៏អស្ចារ្យ ដោយគ្រាន់តែទទួលទូទាត់តាមរយៈ Wingpay ឬ វីង KHQR។ ការផ្តល់ជូននេះសម្រាប់តែដៃគូអាជីវកររបស់ធនាគារ វីង ប៉ុណ្ណោះ! ការចាប់រង្វាន់នឹងធ្វើឡើងរៀងរាល់សប្តាហ៍ និងការចាប់រង្វាន់ធំ នឹងប្រព្រឹត្តឡើងក្នុងខែកញ្ញា ឆ្នាំ 2024 ដែលសរុបជាទឹកប្រាក់រហូតដល់ 2,200 លានរៀល។ ប្រើ Wingpay ឬ វីង KHQR សម្រាប់ប្រតិបត្តិការទូទាត់របស់អ្នក ហើយរីករាយជាមួយឱកាសឈ្នះរង្វាន់ពីធនាគារ វីង នៅថ្ងៃនេះ!
រយៈពេលនៃកម្មវីធី៖ ចាប់ពីថ្ងៃទី15 ខែមីនា រហូតដល់ថ្ងៃទី15 ខែកញ្ញា ឆ្នាំ2024
រង្វាន់ | ចំនួន |
ម៉ូតូ Honda Dream 2024 | 24 រង្វាន់ |
ទូរសព្ទ iPhone 15 Pro Max | 24 រង្វាន់ |
ទឹកប្រាក់ 100 ដុល្លារ | 2,400 រង្វាន់ |
ទឹកប្រាក់ 50 ដុល្លារ | 3,600 រង្វាន់ |
រង្វាន់ធំ
រថយន្ត Ford Ranger XLT 3.2L 2023 | 1 រង្វាន់ |
លក្ខខន្តិក និងការអនុវត្តនៃកម្មវីធី៖
- កម្មវិធីនេះផ្តល់ជូនសម្រាប់ដៃគូអាជីវករទាំងអស់ដែលទទួលទូទាត់តាម Wingpay ឬ Wing Bank KHQR ។
- កម្មវិធីនេះនឹងធ្វើការចាប់រង្វាន់ជារៀងរាល់ខែ សម្រាប់រង្វាន់រួមមាន៖ ម៉ូតូ Honda Dream 2024 ចំនួន 04 រង្វាន់ ទូរសព្ទដៃ iPhone 15 Pro Max ចំនួន 04 រង្វាន់ ទឹកប្រាក់ 100 ដុល្លារ ចំនួន 400 រង្វាន់ និងទឹកប្រាក់ 50 ដុល្លារ ចំនួន 600 រង្វាន់ ។
- ដៃគូអាជីវករត្រូវទទួលទូទាត់សរុបយ៉ាងតិច 125 ដុល្លារ ក្នុងមួយខែ ដើម្បីទទួលបានលេខផ្សងសំណាង ចំនួន 01 កូដ។ ឧទាហរណ៍៖ ទឹកប្រាក់ទូទាត់ចំនួន 125 ដុល្លារ ទទួលបានលេខផ្សងសំណាងចំនួន 01 កូដ ហើយបើទឹកប្រាក់ទូទាត់បានចំនួន 500 ដុល្លារ នោះដៃគូអាជីវករនឹងទទួលបានលេខផ្សងសំណាងចំនួន 04 កូដ ។
- ដើម្បីមានឱកាសឈ្នះរង្វាន់ធំ រថយន្ត Ford Ranger XLT 3.2L 2023 ដៃគូអាជីវករត្រូវទទួលទូទាត់សរុបយ៉ាងតិច 500 ដុល្លារ ក្នុងខែនីមួយៗ (ការចាប់រង្វាន់នៅសប្ដាហ៍ទី4 នៃខែ កញ្ញា ឆ្នាំ2024) ។
- លទ្ធផលចាប់រង្វាន់ និងអ្នកឈ្នះ នឹងធ្វើការប្រកាសនៅលើទំព័រហ្វេសប៊ុកផ្លូវការរបស់ធនាគារ វីង ដែលមានសញ្ញាធីកពណ៌ខៀវជាសម្គាល់ និងតាមរយៈក្រុម តេឡេក្រាម “ដៃគូទូទាត់ធនាគារ វីង ភ្នំពេញ និងខេត្ត”។
- សម្រាប់រង្វាន់ជាទឹកប្រាក់នឹងត្រូវទូទាត់ទៅក្នុងគណនីអាជីវករដោយស្វ័យប្រវត្តិ ។
- សម្រាប់រង្វាន់ជាទូរសព្ទដៃ ម៉ូតូ និងរថយន្ត ធនាគារ វីង នឹងធ្វើការទំនាក់ទំនងទៅកាន់អ្នកឈ្នះ ដើម្បីបញ្ជាក់កាលបរិច្ឆេទ និងទីតាំងបើករង្វាន់ តាមរយៈទូរសព្ទដែលមានលេខ 023 999 989 នេះតែប៉ុណ្ណោះ ។
- ក្នុងករណីលេខទំនាក់ទំនងរបស់អ្នកឈ្នះរង្វាន់មិនអាចទំនាក់ទំនងបានក្នុងរយៈពេល 7ថ្ងៃ នៃថ្ងៃធ្វើការ នោះរង្វាន់នឹងត្រូវចាត់ទុក ជាមោឃៈ ។
- ធនាគារ វីង រក្សាសិទ្ធិក្នុងការកែប្រែលក្ខខណ្ឌ ឬបញ្ចប់កម្មវិធីនេះដោយពុំចាំបាច់ជូនដំណឹងជាមុន ។
សំណួរញឹកញាប់
1. តើកម្មវិធីនេះមានចាប់ពីថ្ងៃណា?
កម្មវិធីនេះមានចាប់ពីថ្ងៃទី15 ខែមីនា រហូតដល់ថ្ងៃទី15 ខែកញ្ញា ឆ្នាំ2024 សម្រាប់រង្វាន់ធំ នឹងមានការចាប់ឆ្នោតនៅសប្ដាហ៍ទី 4 នៃខែកញ្ញា ឆ្នាំ2024។ -
2. តើអ្នកណាខ្លះអាចចូលរួមក្នុងកម្មវិធីនេះ?
អ្នកដែលអាចចូលរួមក្នុងកម្មវិធីនេះ ត្រូវតែជាដៃគូអាជីវករទូទាត់របស់ធនាគារ វីង។ -
3. ដើម្បីចូលរួមក្នុងកម្មវិធីនេះដៃគូអាជីវករត្រូវធ្វើអ្វីខ្លះ?
ដៃគូអាជីវកររបស់ធនាគារ វីង ត្រូវតែទទួលទូទាត់តាម Wingpay ឬ វីង KHQR សរុបយ៉ាងតិច 125 ដុល្លារ ក្នុងមួយសប្តាហ៍ ដើម្បីទទួលបានលេខផ្សងសំណាង ចំនួន 1 កូដ។ ។ -
4. ប្រសិនជាដៃគូអាជីវករមិនអាចទទួលទូទាត់បានរហូតដល់ 500 ដុល្លារ ក្នុងមួយខែ តើពួកគេអាចចូលរួមក្នុងការចាប់រង្វាន់ឈ្នះរថយន្ត Ford Ranger ដែរឬទេ?
មិនបានទេ! ដៃគូអាជីវករត្រូវតែទទួលទូទាត់ឱ្យបានយ៉ាងតិច 500 ដុល្លារ ដើម្បីទទួលបានលេខផ្សងសំណាងចំនួន 4 កូដ និងអាចមានឱកាសចូលរួមក្នុងការចាប់រង្វាន់ធំ។ -
5. តើលេខផ្សងសំណាងត្រូវបូកចូលគ្នាពីសប្តាហ៍មួយ ទៅសប្តាហ៍មួយ សម្រាប់ការចាប់រង្វាន់ប្រចាំសប្តាហ៍ដែរ ឬទេ?
មិនត្រូវបានបញ្ចូលគ្នានោះទេ! ឧទាហរណ៍៖
• នៅសប្តាហ៍ទី 1៖ ប្រសិនជាដៃគូអាជីវករទទូលទូទាត់បាន 500 ដុល្លារ នោះពួកគេនឹងទទួលបាន លេខផ្សងសំណាងចំនួន 4 កូដ ហើយអាចមានសិទ្ធិចូលរួមចាប់រង្វាន់ក្នុងសប្តាហ៍ទី 1 ។
• នៅសប្តាហ៍ទី 2៖ ប្រសិនជាដៃគូអាជីវករទទូលទូទាត់បាន 1,000 ដុល្លារ នោះពួកគេនឹងទទួលបាន លេខផ្សងសំណាងចំនួន 8 កូដ និងគ្មានការបូកបញ្ចូលលេខផ្សងសំណាងពីសប្តាហ៍ទី 1 ទៅសប្តាហ៍ទី 2 នោះទេ។ -
6. តើលេខផ្សងសំណាងត្រូវបូកចូលគ្នាពីសប្តាហ៍មួយ ទៅសប្តាហ៍មួយ សម្រាប់ការចាប់រង្វាន់ធំដែរទេ?
ពិតជាមាន! លេខផ្សងសំណាងនឹងត្រូវបូកបញ្ចូលគ្នាតាំងពីថ្ងៃទី 15 ខែមីនា រហូតដល់ថ្ងៃទី15 នៃខែកញ្ញា ឆ្នាំ2024 ដើម្បីឱ្យដៃគូអាជីវករមានឱកាសឈ្នះរង្វាន់កាន់តែធំ។

Pay with Wing KHQR and Win Exciting Prizes!
Welcome to Wing Bank’s exclusive promotion! You now have the chance to win incredible prizes simply by accepting payments through Wingpay or Wing KHQR. Winners are randomly selected every week, with the grand prize being a Ford Ranger XLT 3.2L 2023 on September 2024, along with the total to win big up to 2,200 million riels! Use Wingpay or Wing KHQR for your transactions and pave your way to astounding prizes. Start now and be part of this exhilarating journey towards victory!
Campaign Period:  From 15 March – 15 September 2024
Items Prize
Prizes of Honda Dream 2024 Motorcycles 24
Prizes of iPhone 15 Pro Max Devices 24
Prizes of USD 100 2,400
Prizes of USD 50 3,600
Grand Prize
Prize of Ford Ranger XLT 3.2L 2023 1
• This exclusive promotion is designed for our esteemed Wing Merchants who accept payment through Wingpay or Wing KHQR.
• This campaign will hold a monthly lucky draw, including the following prizes: Honda Dream 2024—4 Prizes, iPhone 15 Pro Max—4 Prizes, USD 100  Cash Prizes—400 Prizes, and USD 50 Cash Prizes—600 Prizes.
• Wing Merchants must accept payments totaling at least USD 500 per month to be eligible for one ticket. For example, every payment of USD 500 is equivalent to one ticket; if the payment is USD 5,000, the merchant will receive ten tickets.
• To be eligible for the Big Prize-Ford Ranger XLT 3.2L 2023, merchants must accept a minimum of USD 500 monthly. The lucky draw for the grand prize will take place in week 4 of September 2024.
• Winners will be selected randomly and announced on the Wing Bank Facebook page and Telegram group Phnom Penh and Province.
• The cash prize will be settled in the winner’s account automatically.
• WIng Bank will contact the winners of smartphones, motors, and cars via 023 999 989 only to notify the date and location to receive the prize.
• 1. When is the program period?
The program is from 15 March to 15 September 2024, with the grand prize being a Ford Ranger XLT 3.2L 2023, the lucky draw in week 4th of September 2024.
• 2. What types of merchants are eligible to join the incentive program?
Only Wing Bank’s merchants are eligible to participate.
• 3. How can merchants join the program?
Merchants can join the program by accepting customer payments using Wingpay or Wing KHQR at least 125 USD per week to be eligible for one ticket to enter the prize draw.
• 4. If a merchant fails to reach USD 500 in payments in any given month, will they still be eligible to have a chance to win the Grand Prize (Ford Ranger)?
No, they will not. Merchants need to accept payments totaling at least USD 500 or accumulate four tickets monthly to be eligible for a chance to win the grand prize (Ford Ranger XLT 3.2L 2023).
• 5. Will the tickets accumulate from week to week for the weekly prize?
No, they will not. For example:
• In week 1, a merchant with a transaction volume of USD 500 will receive 4 tickets, making them eligible for the prize in week 1.
• In week 2, if the same merchant has a transaction volume of USD 1,000, they will receive 8 tickets. However, the tickets will not accumulate from week 1 to week 2.
• 6. Will the tickets accumulate from week to week for the Grand Prize?
Yes, they will. Tickets will accumulate from 15 March to 15 September 2024, giving merchants a chance to win the Grand Prize.