ផ្ញើប្រាក់ពីប្រទេសកូរ៉េខាងត្បូង ដើម្បីមានឱកាសឈ្នះរង្វាន់ រហូតដល់ ២០០០ ដុល្លារ
ផ្ញើលុយដែលអ្នករកដោយលំបាកទៅកាន់មនុស្សជាទីស្រលាញ់របស់អ្នកនៅប្រទេសកម្ពុជាឥលូវនេះ អ្នកអាចមានឱកាសក្លាយជាអ្នកឈ្នះ​រង្វាន់រហូតដល់ ២០០០ ដុល្លារអាមេរិក
កម្មវិធីពិសេសនេះ​ចាប់ពី ថ្ងៃទី ០១ ខែកក្កដា រហូតដល់ថ្ងៃទី ៣១ ខែធ្នូ ឆ្នាំ​២០១៩
លក្ខខ័ណ្ឌផ្សេងៗ ត្រូវបានអនុវត្ត។
យន្តការនៃប្រូម៉ូសិន:
ផ្ញើប្រាក់ពីប្រទេសកូរ៉េខាងត្បូង មកកាន់ប្រទេសកម្ពុជា តាមរយៈដៃគូសហការផ្ទេរប្រាក់របស់វីងដូចជា GME, Gmoney Trans, KB Kookmin, Hanpass, SBI Cosmoney, Shinhan Bank និង PPCB ។ អ្នកទទួល អាចធ្វើការដកប្រាក់ នៅតាមភ្នាក់ងារវីង ឬក៏ទទួលប្រាក់តាមគណនីវីង។ ផ្ញើកាន់តែច្រើន មានឱកាសឈ្នះរង្វាន់ កាន់តែច្រើន។ អ្នកផ្ញើប្រាក់ ត្រូវធ្វើប្រតិបត្តិការផ្ទេរប្រាក់​យ៉ាងហោចណាស់​ ៣ដង ក្នុងរយៈពេលប្រូម៉ូសិននេះ។
សិទ្ធិក្នុងការចូលរួម:
• សម្រាប់អ្នកផ្ញើប្រាក់ពីប្រទេសកូរ៉េខាងត្បូង តាមរយៈដៃគូសហការរបស់វីង​ ដែលមានដូចជា GME, Gmoney Trans, KB Kookmin Hanpass, SBI Cosmoney, Sinhan Bank និង PPCB តែប៉ុណ្ណោះ។
• អ្នកទទួលប្រាក់ អាចដកប្រាក់នៅតាមភ្នាក់ងារវីង ឬក៏ទទួលប្រាក់តាមរយៈគណនីវីង។
• អ្នកផ្ញើប្រាក់ ត្រូវធ្វើប្រតិបត្តិការផ្ទេរប្រាក់យ៉ាងហោចណាស់​ ៣ដងក្នុងរយៈពេលប្រូម៉ូសិននេះ។
រង្វាន់
រង្វាន់ រង្វាន់ប្រចាំត្រីមាស រង្វាន់ធំ
ទឹកប្រាក់ ចំនួន ទឹកប្រាក់ ចំនួន
រង្វាន់ទី១ ១៥០០​ដុល្លារ ២០០០​ដុល្លារ
រង្វាន់ទី២ ១០០០​ដុល្លារ ១០០០​ដុល្លារ
រង្វាន់ទី៣ ៥០០​ដុល្លារ ១០០​ដុល្លារ
លក្ខខណ្ឌផ្សេងៗ៖
1. ផ្ញើប្រាក់ពីប្រទេសកូរ៉េខាងត្បូង មកកាន់ប្រទេសកម្ពុជា តាមរយៈដៃគូសហការផ្ទេរប្រាក់របស់វីង ដូចជា GME, Gmoney Trans, KB Kookmin, Hanpass, SBI Cosmoney, Shinhan Bank និង PPCB។
2. រាល់ប្រតិបត្តិការផ្ញើលុយពីប្រទេសកូរ៉េខាងត្បូង នឹងផ្តល់ឱកាសឲ្យអ្នកអាចក្លាយជាអ្នកឈ្នះ។
3. អ្នកផ្ញើប្រាក់ ត្រូវធ្វើប្រតិបត្តិការផ្ទេរប្រាក់យ៉ាងហោចណាស់​ ៣ដងក្នុងរយៈពេលប្រូម៉ូសិននេះ។
4. អ្នកឈ្នះរង្វាន់ នឹងត្រូវបានជ្រើសរើសតាមរយៈការចាប់ឆ្នោតផ្សងសំណាងតាមប្រព័ន្ធអេឡិចត្រូនិច។
5. ការចាប់ឆ្នោតផ្សងសំណាងនឹងធ្វើលើលេខប្រតិបត្តិការផ្ញើប្រាក់ពីប្រទេសកូរ៉េខាងត្បូង។
6. មានតែប្រតិបត្តការជោគជ័យប៉ុណ្ណោះដែលនឹងត្រូវបានដាក់បញ្ចូលក្នុងកម្មវិធីចាប់ឆ្នោតផ្សងសំណាង
7. ការចាប់ឆ្នោតផ្សងសំណាងមានចំនួន២លើក៖
• ការចាប់រង្វាន់លើកទី១ នឹងធ្វើការប្រកាសអ្នកឈ្នះរង្វាន់នៅថ្ងៃទី៩ ខែតុលា ឆ្នាំ២០១៩ សម្រាប់ប្រតិបត្តិការដែលប្រព្រឹត្តទៅចាប់ពី ថ្ងៃទី១ ខែកក្តដា ដល់ ថ្ងៃទី៣០ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០១៩។
• ការចាប់រង្វាន់លើកទី២ ដែលជារង្វាន់ធំ នឹងធ្វើការប្រកាសអ្នកឈ្នះរង្វាន់នៅថ្ងៃទី៩ មករា ឆ្នាំ២០២០ សម្រាប់ប្រតិបត្តិការដែលប្រព្រឹត្តទៅចាប់ពី ថ្ងៃទី១ ខែកក្តដា ដល់ ថ្ងៃទី៣១ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០១៩។
ចំណាំ៖ រាល់ការប្រកាសមួយលើកៗនឹងធ្វើឡើងនៅថ្ងៃធ្វើការទី៧ នៃខែបន្ទាប់។
1. អ្នកឈ្នះរង្វាន់ នឹងត្រូវបានជូនដំណឹង តាមរយៈដៃគូសហការផ្ទេរប្រាក់របស់វីង នៅប្រទេសកូរ៉េខាងត្បូង។
2. អ្នកឈ្នះរង្វាន់ មានរយៈពេល ១០ថ្ងៃ ដើម្បីមកទទួលរង្វាន់។
3. រូបថត ឬវីដេអូនៃអ្នកឈ្នះនឹងត្រូវបានវីងប្រើប្រាស់ដើម្បីប្រកាសជាសាធារណៈនៅលើបណ្តាញផ្សព្វផ្សាយរបស់វីង និងរបស់ដៃគូរសហការរបស់វីង។
4. កម្មវិធីនេះ ត្រូវមានបង្កើតដោយវីង ហើយវីងរក្សាសិទ្ធិក្នុងការកែប្រែដោយពុំមានជូនដំណឹងទុកជាមុនឡើយ។
កាលបរិច្ឆេទចាប់រង្វាន់ និងប្រកាសលទ្ធផល
1. ការចាប់រង្វាន់ប្រចាំត្រីមាស និងប្រកាសឈ្មោះអ្នកឈ្នះរង្វាន់ នឹងប្រព្រឹត្តឡើងនៅថ្ងៃធ្វើការទី​០៧ នៃខែតុលា ឆ្នាំ២០១៩​ (ថ្ងៃទី ០៩ ខែតុលា ឆ្នាំ២០១៩) សម្រាប់ប្រតិបត្តិការ ចាប់ពីថ្ងៃទី ០១ ខែកក្កដា ដល់ថ្ងៃទី ៣០​ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០១៩។
2. ការចាប់រង្វាន់ធំ និងប្រកាសឈ្មោះអ្នកឈ្នះរង្វាន់ នឹងប្រព្រឹត្តទៅនៅថ្ងៃធ្វើការទី​០៧ នៃខែមករា ឆ្នាំ២០២០ (ថ្ងៃទី ០៩ ខែមករា ឆ្នាំ២០២០) ទៅលើប្រតិបត្តិការ ចាប់ពីថ្ងៃទី ០១ ខែកក្កដា ដល់ថ្ងៃទី ៣១​ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០១៩។
កំណត់ចំណាំ
សម្រាប់ព័ត៌មានបន្ថែម សូមទាក់ទងមកកាន់ ០២៣ ៩៩៩ ៩៨៩ ឬក៏ចូលទៅកាន់ វេបសាយ www.wingmoney.com  រួចជ្រើសរើសយក ព័ត៌មានថ្មី រួច ប្រូម៉ូសិន

Send money from South Korea and stand a chance to win prizes up to USD 2,000.
By sending your hard-earned money from South Korea to Cambodia, you can be one of the winners for the prizes up to 2,000 USD.
Promotion starts from 1st July 2019 to 31st December 2019. Terms and conditions applied.
Send money from South Korea​​ to Cambodia via Wing’s remittance partners such as Global Money Express, Gmoney Trans, KB Kookmin, Hanpass, SBI Cosmoney Shinhan Bank and PPCB. Receivers can either cash out the remittance at Wing Cash Xpress or receive it via their Wing Account. The more you send, the higher chance you stand in winning the prizes. Senders shall send money at least 3 times during this promotion period.
Senders who send money from South Korea via Wing’s remittance partners such as GME, Gmoney Trans, KB Kookmin, Hanpass, SBI Cosmoney, Shinhan Bank and PPCB. Receiver can cash out the remittance via Wing Cash Xpress or receive via Wing Account.
Senders need to send at least 3 times during this promotion period to be eligible for the prizes.
Prizes Quarterly Prizes Grand Prizes
Amount Number Amount Number
1st Prizes 1,500 USD 1 2,000 USD 1
2nd Prizes 1,000 USD 1 1,000 USD 1
3rd Prizes 500 USD 3 100 USD 5
1. Send money from South Korea to Cambodia through Wing’s remittance partners such as GME, Gmoney Trans, KB Kookmin, Hanpass, SBI Cosmoney, Shinhan Bank and PPCB.
2. Each transaction is equivalent a chance of winning prizes. The more you send, the higher chance you stand to win the prizes.
3. Senders are required to send money at least 3 times during this promotion period.
4. Winners shall be selected through electronic Lucky Draw.
5. Lucky Draw shall be based on the senders Transaction ID (TID).
6. Only successful transaction will be included in the Lucky Draw.
7. There are two Lucky Draws:
1. First Lucky Draw will be conducted and announce the winners on 09th October 2019 for any transaction made from 01st July – 30th September 2019.
2. Second Lucky Draw, which is the Grand Draw, will be conducted and announce the winners on 09th January 2020 for any transaction made from 1st July – 31st December 2019.
Note: Every Lucky Draw and winner’s announcement will be on the 7th working day of the following month.
1. Winners shall be contacted for claiming the prizes by Wing’s remittance partners in South Korea.
2. The winners will be given 10 days to claim their prizes.
3. The photos or videos of the winners shall be publicly announced on Wing and its partners’ Social Media page for testimonial.
4. This is a promotion of Wing (Cambodia) Limited Specialised Bank. All rights reserved.
Lucky Draw Coverage and Announcement Dates
1. First Lucky Draw and announcement shall be on the 7th working day of October (9th October 2019) for the transactions performed from 01st July 2019 to 30th September 2019.
2. Second Lucky Draw (Grand Prizes) and announcement will be on the 7th working day of January 2020 (9th January 2020) for the transactions performed from 1st July 2019 to 31st December 2019.
Important Notice
For more information please call us at 023 999 989 or visit our website www.wingmoney.com, select What’s NewPromotionChoose this promotion.