បានលុយវិញ $3 ពេលទូទាត់តាម វីសា ក្រេឌីតកាត!
កក្កដា 19, 2024ប្រូម៉ូសិនពិសេសសម្រាប់ម្ចាស់ វីសា ក្រេឌីតកាត របស់ធនាគារ វីង! លោកអ្នកនឹងទទួលបានលុយត្រឡប់ទៅវិញ 3 ដុល្លារ រាល់ពេលធ្វើការទូទាត់ដោយប្រើប្រាស់ វីសា ក្រេឌីតកាត របស់ធនាគារ វីង ដែលចំណាយចាប់ពី 20 ដុល្លារឡើងទៅ ក្នុងមួយវិក្កយបត្រជារៀងរាល់សប្ដាហ៍។ លោកអ្នកអាចរីករាយជាមួយនឹងការផ្តល់ជូនសម្រាប់រាល់ការទូទាត់តាមអនឡាញ និងចំណាយនៅតាមផ្សារទំនើប ឬហាងទំនិញនានានៅក្នុង និងក្រៅប្រទេស។
រយៈពេលប្រូម៉ូសិន៖ ចាប់ពីថ្ងៃទី 22 ខែកក្កដា ឆ្នាំ 2024 រហូតដល់ថ្ងៃទី 31 ខែមីនា ឆ្នាំ 2025 ឬ រហូតដល់ចំនួនកំណត់
- ប្រូម៉ូសិននេះមានសម្រាប់ វីសា ហ្គោល ក្រេឌីតកាត និង វីសា ផ្លាទីនីម ក្រេឌីតកាត របស់ធនាគារ វីង តែប៉ុណ្ណោះ។
- អតិថិជននឹងទទួលបានសារជូនដំណឹងពីប្រាក់ត្រឡប់ដែលទទួលបាន លើរាល់ការចំណាយដែលជោគជ័យចាប់ពី 20 ដុល្លារ ក្នុងមួយប្រតិបត្តិការ។
- ម្ចាស់ វីសា ក្រេឌីតកាត របស់ធនាគារ វីង ម្នាក់អាចទទួលបានការផ្តល់ជូននេះតែម្តងប៉ុណ្ណោះក្នុងមួយសប្តាហ៍។
- ប្រូម៉ូសិននេះមានសម្រាប់តែម្ចាស់កាតដើមតែប៉ុណ្ណោះ។
- ប្រូម៉ូសិននេះមានចំនួនកំណត់ ហើយការផ្តល់ជូនលុយត្រឡប់ មានសុពលភាពសម្រាប់ 500 កាតប៉ុណ្ណោះក្នុងមួយសប្តាហ៍ (250 កាតសម្រាប់ វីសា ហ្គោល ក្រេឌីតកាត និង250 កាតសម្រាប់ វីសា ផ្លាទីនីម ក្រេឌីតកាត។ អ្នកធ្វើប្រតិបត្តិការមុននឹងទទួលបានមុនដូចគ្នា ។
- ការផ្តល់លុយត្រឡប់ 3 ដុល្លារ នេះ នឹងត្រូវបានបង្ហាញនៅក្នុងរបាយការណ៍វិក្កយបត្រ ដើម្បីទូទាត់ជាមួយនឹងចំនួនឥណទានរបស់អ្នក។
- ធនាគារ វីង និងក្រុមហ៊ុន វីសា រក្សាសិទ្ធិក្នុងការកែប្រែ និងលុបចោលការផ្តល់ជូននេះដោយគ្មានការជូនដំណឹងជាមុន។
- លក្ខខណ្ឌនានារបស់ធនាគារ វីង ត្រូវបានអនុវត្ត។
របៀបស្នើសុំកាត
សូមអញ្ជើញមកកាន់សាខាធនាគារ វីង ណាមួយដែលនៅជិត ឬឆាតជាមួយសហការីយើងខ្ញុំតាម វីងឆាត ឬទាក់ទងមកលេខ 023 999 989។
1. តើអ្វីទៅជាប្រូម៉ូសិនលុយត្រឡប់ 3 ដុល្លារ?
ប្រូម៉ូសិនលុយត្រឡប់ 3 ដុល្លារ គឺជាប្រូម៉ូសិនដែលអនុញ្ញាតឱ្យម្ចាស់ វីសា ក្រេឌីតកាត របស់ធនាគារ វីង ទទួលបានលុយត្រឡប់ 3 ដុល្លារមកវិញ នៅរាល់ពេលធ្វើប្រតិបត្តិការតាមអនឡាញ ឬដោយផ្ទាល់ និងទូទាត់តាមរយៈ វីសា ក្រេឌីតកាត របស់ធនាគារ វីង នៅតាមគ្រប់ហាងដែលមានទទួលទូទាត់តាមវីសា។ -
2. តើប្រូម៉ូសិននេះមានសុពលភាពដល់ត្រឹមថ្ងៃណា?
ប្រូម៉ូសិននេះមានចាប់ពីថ្ងៃទី22 ខែកក្កដា ឆ្នាំ 2024 រហូតដល់ថ្ងៃទី31 ខែមីនា ឆ្នាំ2025 ឬរហូតដល់ចំនួនកំណត់។ -
3. តើអ្នកណាខ្លះមានសិទ្ធិទទួលបានការផ្តល់ជូននេះ?
ការផ្តល់ជូននេះមានសម្រាប់យម្ចាស់ វីសា ហ្គោល ក្រេឌីតកាត និង វីសា ផ្លាទីនីម ក្រេឌីតកាត របស់ធនាគារ វីង តែប៉ុណ្ណោះ។ -
4. តើខ្ញុំអាចក្លាយជាម្ចាស់ វីសា ក្រេឌីតកាត របស់ធនាគារ វីងដោយរបៀបណា?
អ្នកអាចស្នើសុំកាតនេះ ដោយគ្រាន់តែអញ្ជើញទៅកាន់សាខាធនាគារ វីង ណាមួយដែលនៅជិត ដោយភ្ជាប់ជាមួយអត្តសញ្ញាណប័ណ្ណសញ្ជាតិខ្មែរ ឬលិខិតឆ្លងដែនដែលមានសុពលភាព ឯកសារបញ្ជាក់ប្រាក់ចំណូល សម្រាប់បុគ្គលិក ឬ របាយការណ៍ចំណូលចំណាយសម្រាប់ រយៈពេលមួយឆ្នាំចុងក្រោយ កិច្ចសន្យាជួល អាជ្ញាប័ណ្ណអាជីវកម្ម ឬ ប៉ាតង់ សម្រាប់ ម្ចាស់អាជីវកម្ម និងឯកសារផ្សេងៗទៀត ប្រសិនបើតម្រូវ។ សម្រាប់ជនបរទេស សូមភ្ជាប់ជាមួយលិខិតឆ្លងដែន និងទិដ្ឋាការសម្រាប់ការស្នាក់នៅ និងមានរយៈពេលស្នាក់នៅប្រទេសកម្ពុជាយូរជាង 182 ថ្ងៃ, ឬភ្ជាប់ជាមួយកិច្ចសន្យាការងារ ឬ លិខិតបញ្ជាក់ការចុះបញ្ជីអាជីវកម្ម។ -
5. តើការចំណាយអប្បបរមាចំនួនប៉ុន្មាន ដើម្បីមានសិទ្ធិទទួលបានលុយត្រឡប់វិញ 3 ដុល្លារ?
ដើម្បីទទួលបានលុយត្រឡប់ 3 ដុល្លារ នេះអ្នកត្រូវតែចំណាយចាប់ពី 20 ដុល្លារឡើងទៅ ក្នុងមួយប្រតិបត្តិការ។ -
6.តើប្រូម៉ូសិននេះមានសម្រាប់ម្ចាស់កាតបន្ថែម ដែរឬទេ?
ប្រូម៉ូសិននេះមានសម្រាប់តែម្ចាស់កាតដើមតែប៉ុណ្ណោះ។ -
7. តើខ្ញុំអាចទទួលបានលុយត្រឡប់មកវិញចំនួនប៉ុន្មាន?
អ្នកនឹងទទួលបានលុយត្រឡប់ 3 ដុល្លារ សម្រាប់ប្រតិបត្តិការដែលគោរពតាមលក្ខខណ្ឌនៃការចំណាយ។ -
8. តើខ្ញុំអាចទទួលបានលុយត្រឡប់នេះច្រើនដងដែរទេ?
ម្ចាស់កាតម្នាក់អាចទទួលបានលុយត្រឡប់នេះច្រើនដងក្នុងអំឡុងពេលប្រូម៉ូសិន ប៉ុន្តែមានសិទ្ធត្រឹមតែ 1 ដងប៉ុណ្ណោះក្នុងមួយសប្តាហ៍ ។ ប៉ុន្តែអ្នកត្រូវគោរពតាមគោលការណ៍ អ្នកធ្វើមុននឹងទទួលបានមុនដូចគ្នា។ -
9. តើការផ្តល់ជូននេះអនុវត្តសម្រាប់ការទូទាត់អនឡាញ ឬទូទាត់ដោយផ្ទាល់?
អ្នកអាចរីករាយជាមួយការផ្តល់ជូននេះទាំងអនឡាញ និងដោយផ្ទាល់ នៅតាមបណ្តាហាងដែលទទួលទូទាត់ជាមួយ វីសា ក្រេឌីតកាត របស់ធនាគារ វីង ដែលមាននៅទូទាំងពិភពលោក។ -
10. តើខ្ញុំត្រូវចុះឈ្មោះ ដើម្បីចូលរួមក្នុងកម្មវិធីនេះដែរទេ?
មិនចាំបាច់នោះទេ! ដរាបណាអ្នកជាម្ចាស់ វីសា ក្រេឌីតកាត ហើយគោរពតាមគោលការណ៍ការចំណាយ នោះអ្នកនឹងទទួលបានការផ្តល់ជូននេះ។ -
11. តើខ្ញុំទទួលបានលុយត្រឡប់ 3 ដុល្លារ នេះដោយរបៀបណា?
នៅរាល់ពេលដែលអ្នកធ្វើប្រតិបត្តិការទូទាត់បានជោគជ័យ អ្នកនឹងទទួលបានសារជូនដំណឹងភ្លាមៗ។ ហើយលុយត្រឡប់ 3 ដុល្លារ នឹងបង្ហាញនៅក្នុងរបាយការណ៍វិក្កយបត្រនៅថ្ងៃទី 21 នៃខែនីមួយៗ ដើម្បីទូទាត់ជាមួយនឹងចំនួនឥណទានរបស់អ្នក។ -
12. តើខ្ញុំអាចបូកប្រម៉ូសិននេះជាមួយការផ្តល់ជូនដទៃបានទេ?
សិទ្ធិនៃការរួមបញ្ចូលប្រូម៉ូសិននេះ ជាមួយនឹងការផ្តល់ជូនពិសេសដទៃឬការបញ្ចុះតម្លៃផ្សេងទៀត អាស្រ័យលើលក្ខខណ្ឌនៃការផ្តល់ជូននីមួយៗ។ សូមមើលព័ត៌មានលម្អិតដែលបានផ្តល់ជូន ឬទាក់ទងមកកាន់ធនាគារ វីង តាមរយៈលេខ 023 999 989 ។ ប្រូម៉ូសិននេះជាប្រូម៉ូសិនបន្ថែម និងផ្តាច់មុខពី ធនាគារ វីង ផ្តល់ជូនពិសេសសម្រាប់តែម្ចាស់ វីសា ក្រេឌីតកាត របស់ធនាគារ វីង តែប៉ុណ្ណោះ។

Promo Period: Jul 22, 2024 to Mar 31, 2025
Attention Wing Bank’s Visa Credit Cardholders! You will receive $ 3 cashback every time you pay using Wing Bank’s Visa Credit Card when you spend at least $20 on a single receipt. You can enjoy the offer for online payments and​​ purchases in supermarkets or grocery stores locally and overseas.
Promotion Period: From July 22, 2024 to March 31, 2025 or until the budget lasts
• This promotion applies to Wing Bank’s Visa Gold and Visa Platinum Credit cards.
• You will receive a notification alert for a $3 cashback reward for every $20 spent per successful transaction.
• Each Visa cardholder can avail of this promo once a week.
• This promotion applies only to the primary cardholder.
• Limited availability—the cashback offer is valid for 500 cardholders per week (250 Visa Credit Gold and 250 Visa Credit Platinum). It is first-come, first-served.
• The total cashback will be shown in your monthly billing statement and will be offset from your credit amount.
• Wing Bank and Visa reserve the right to modify or cancel this promotion without prior notice.
• All terms and conditions of Wing Bank apply.
How to apply for the Card
Visit the Wing Bank branch, chat with our contact center via Wingchat, or call us at 023 999 989.
• 1. What is the offer for the $3 cashback promotion?
The $3 cash back promotion allows Wing Bank’s Visa Credit cardholders to receive $3 cash back when making online and offline purchases at VISA participating merchants
• 2. How long is this promotion valid?
This promotion starts from July 22, 2024, to March 31, 2025, or until budget last.
• 3. Who is eligible for this offer?
Only Wing Bank’s Visa Gold and Visa Platinum Credit cardholders are eligible for this cashback promotion.
• 4. How can I become a Wing Bank’s Visa Credit Cardholder?
You can apply for a Visa Credit Card by visiting our branches with a valid national ID card or passport, proof of employee income, an income statement for the last year, a rental contract, a business license/patent for the business owner, and additional documents, if any.
For foreigners, please bring a valid passport and visa entry for a living period in Cambodia longer than 182 days or employment contract/business registration.
• 5. What is the minimum spending requirement to be eligible for the $3 cashback?
To qualify for the cashback, you need to spend a minimum of $20 per transaction.
• 6. Is this promotion available for supplementary cardholders only for the primary cardholder?
This promotion applies only to the primary cardholder.
• 7. How much cashback will I receive?
You will receive a $3 cash back for each eligible transaction meeting the minimum spending requirement.
• 8. Can I receive cash back multiple times?
Yes, each cardholder is eligible to receive cashback multiple times during the promotion period but only once a week. First come first served!
• 9. Does the offer apply to purchases made online or through offline transactions?
You can enjoy cashback promotions for both online and offline purchases at VISA-participating merchants worldwide.
• 10. Do I need to register or enroll to participate in this offer?
Generally, no registration or enrollment is required. If you hold a Wing Bank Visa Credit Card and meet the promotion’s requirements, you will be eligible for the cashback offer.
• 11. How will I receive the $3 cashback?
Upon completing the transaction, you will receive an instant notification. The $3 cashback will be shown in the billing statement on the 21st of each month to offset your credit amount.
• 12. Can I combine this offer with other promotions or discounts?
The eligibility to combine this offer with other promotions or discounts depends on the terms and conditions of each specific promotion. Please refer to the details provided for this particular promotion or contact Wing Bank via 023 999 989. This promotion is additional and exclusive for Visa Credit cardholders only.